Członkini parlamentu Karen Lumley nie będzie startowała w wyborach powszechnych w tym roku.

Członkini parlamentu Karen Lumley nie będzie startowała w wyborach powszechnych w tym roku.

Szokujące oświadczenie nastąpiło w czasie rozmowy pani Karen Lumley z Redditch Advertiser w kwietniu tego roku, kiedy poinformowała, że nie będzie kandydowała na reelekcję. W oświadczeniu wydanym dziś wieczorem oznajmiła, że nie będzie startować ze względu na zły stan zdrowia.

Powiedziała: „Redditch był moim domem od prawie 20 lat i to był zaszczyt reprezentować wszystkich wspaniałych mieszkańców z Redditch przez ostatnie 7 lat. Niestety ze względu na zły stan zdrowia zdecydowałam nie startować ponownie w wyborach. Nie ma nic ważniejszego niż satysfakcja w pomaganiu ludziom, ale muszę być w pełni zdrowia, aby prawidłowo wykonywać swoją pracę. Jestem niezmiernie wdzięczna wszystkim fantastycznymi ludziom, z którymi spotkałam się podczas mojej pracy, jako posłanka do parlamentu i chciałabym podziękować wszystkim za wsparcie.

Dodała, że Redditch zasługuje na silne i stabilne przywództwo, a każde głosowanie na Theresę May i lokalnego konserwatystę w dniu 8 czerwca 2017 roku umocni naszą władzę w negocjacjach, aby uzyskać jak najlepszą ofertę podczas Brexitu, oferując Brytyjczykom silniejsze i lepsze warunki na przyszłość”.

W październiku 2016 roku Karen przeszła zabieg chirurgiczny, po którym nie mogła kontynuować swojej pracy parlamentarnej aż do Bożego Narodzenia. Do końca listopada nie rozpoczęła wizyt wyborczych i posiedzeń. Dopiero w kwietniu zaczęła pracę parlamentarną i okręgową.

"Wyklęty" - polski film od jutra w kinie Redditch
Polskie kanały telewizyjne oferowane już przez Vir...

Podobne wpisy

 
Poczekaj chwilę, ponieważ właśnie szykujemy kalendarz dla Ciebie

Najpopularniejsze Blogi

Redditch.pl
08 lipiec 2017
Wielka Brytania
Polska Ambasada RP w Wielkiej Brytanii wystosowała komunikat dotyczący kolejnego dyżuru konsularnego...
Redditch.pl
15 kwiecień 2017
Wielka Brytania
W momencie, kiedy Polska wstąpiła do Unii Europejskiej setki tysięcy Polaków przybyło na Wyspy. W ty...

Polub nas