Big Brother patrzy … jak się rozbierasz

Pewna ciężarna matka przeraziła się, kiedy zobaczyła zdjęcia swojego łóżka zrobione ,,na żywo” na stronie informującej o zatłoczeniu dróg. Kamera, która powinna monitorować ruch, była umieszczona monitorując głównie sypialnię Megan Franklin.

Materiał umieszczony na stronie był w tak dobrej jakości, że widać było poduszki znajdujące się w sypialni kobiety. Zszokowana Megan, lat 31, która spodziewa się drugiego dziecka wraz ze swoim mężem powiedziała: ,,To niewybaczalna ingerencja w naszą prywatność.”

,,Nie chcę myśleć, że jakiś napalony operator kamery patrzy na mnie, podczas gdy ubieram się rano.”

,,Nie myślałam, że ktokolwiek może mnie widzieć, ponieważ pokój jest niewidoczny od strony ulicy. To jest po prostu złe.”

Kobieta oskarża tajemniczego pracownika londyńskiego wydziału transportu, który zainstalował kamerę przed jej domem w pobliżu Richmond, Surrey. Celowo ustawiając ją na jej dom.

Jej zdaniem: "To nie może być przypadkowe. Aparat jest wstawiony wprost w kierunku okna mojej sypialni. Musiało to zostać zrobione celowo.” Pewien podróżny powiedział The Sun: ,,To jest skrajny przypadek kultury Big Brother’a.”

,,Ktoś – najprawdopodobniej znudzony operator kamery – musiał celowo skierować kamerę na sypialnię. Nie ma na to żadnego wytłumaczenia.”

,,Jestem tym oburzona. Gdybym mieszkała w tym domu, wpadłabym w furię. Wydział transportu powinien odpowiedzieć na pewne poważne pytania.”

Megan, która jest w szóstym miesiącu ciąży powiedziała, że rozmawiała z sąsiadami i jak twierdzi: ,, Oni są zdumieni, jak i oburzeni tak jak ja. Gdzie jeszcze umieszczane są takie urządzenia?”

,, I w jakim innym miejscu w kraju kamery skierowane są w stronę, w którą nie powinny?”

Urządzenie zostało skierowane spowrotem na drogę. Rzecznik wydziału transportu powiedział: ,,Przepraszamy za wszelkie kłopoty – to jest nie do zaakceptowania.”

,,To urządzenie nie został umieszczone w ten sposób celowo i nie było ono zainstalowane przez naszego pracownika.” Powiedział również, że w sprawie incydentu prowadzone jest śledztwo.

źródło: The Sun, 26 grudzień 2009 r.

Początek roku bardzo pracowity dla pogotowia ratun...
11-latek oskarżony o napaście seksualne
 
Poczekaj chwilę, ponieważ właśnie szykujemy kalendarz dla Ciebie

Najpopularniejsze Blogi

Redditch.pl
08 lipiec 2017
Wielka Brytania
Polska Ambasada RP w Wielkiej Brytanii wystosowała komunikat dotyczący kolejnego dyżuru konsularnego...
Redditch.pl
15 kwiecień 2017
Wielka Brytania
W momencie, kiedy Polska wstąpiła do Unii Europejskiej setki tysięcy Polaków przybyło na Wyspy. W ty...

Polub nas