Bezczelny napad na mieszkanie w którym był domownik

Starszy mężczyzna siedział w pokoju, kiedy złodziej z zakrytą twarzą bezczelnie wszedł do mieszkania i skradł torbę zawierającą rzeczy warte 220 funtów. Ofiara, mężczyzna powyżej 70 lat, odwiedził dom krewnego przy Hazel Road około godz. 20:30 w środę wieczorem, 29 września 2010 r. Przebywał on w pokoju podczas gdy bezwstydny złodziej włamał się przez otwarte tylnie drzwi i skradł rzeczy znajdujące się tuż obok emeryta, zanim wyszedł tylnimi drzwiami.

Sprawca ma około 175 cm wzrostu. Ubrany był na biało, a jego twarz była zakryta. Policjant Stan Baker, doradca zagrożenia przestępczością w Redditch, powiedział: „Radzimy wszystkim mieszkańcom, by zamykali drzwi na klucz cały czas. Wkradający się przestępcy zazwyczaj działają częściej w letnim okresie, kiedy drzwi i okna są otwarte, a mieszkańcy znajdują się w innych pomieszczeniach lub pracują w ogrodzie. W tym przypadku sprawca był na tyle śmiały, by otworzyć drzwi, wejść do pokoju, gdzie siedziała ofiara i skraść torbę zawierającą pieniądze, leżącą obok poszkodowanego.

Świadkowie oraz osoby posiadające informacje, proszone są o kontakt z policjantką Gemmą Pawlik, tel. 0300 333 3000. Należy podać tzw. quoting incident number: 286-s-290910. Aby zachować anonimowość, można skontaktować się z organizacją Crimestoppers, tel. 0800 555 111.

żródło: Redditch Standard, 01 października 2010 r.

Kobieta napadnięta w Redditch
Policja powstrzymała niedoszłego samobójcę z Birmi...
 
Poczekaj chwilę, ponieważ właśnie szykujemy kalendarz dla Ciebie

Najpopularniejsze Blogi

Redditch.pl
08 lipiec 2017
Wielka Brytania
Polska Ambasada RP w Wielkiej Brytanii wystosowała komunikat dotyczący kolejnego dyżuru konsularnego...
Redditch.pl
15 kwiecień 2017
Wielka Brytania
W momencie, kiedy Polska wstąpiła do Unii Europejskiej setki tysięcy Polaków przybyło na Wyspy. W ty...

Polub nas