Aresztowanie nastolatka, który wystrzelił racę ku czterolatkowi

18 – letni mężczyzna został aresztowany w związku z wystrzeleniem racy, która ciężko raniła 4 – letniego chłopca.

Nastolatek został zabrany do aresztu we wschodnim Londynie w poniedziałkowe popołudnie. Do zdarzenia doszło w Romford, Essex.

Chłopiec walczy o życie w szpitalu po tym, jak został uderzony przez racę. Dziecko szło wraz ze swoją rodziną wzdłuż ulicy Chatteris Avenue na Harold Hill w sobotnie popołudnie.

Chłopiec ma liczne obrażenia wewnętrzne. Zdaniem policji raca z zamocowanym spadochronem została wystrzelona horyzontalnie, kiedy dziecko szło wraz z rodzicami i młodszą siostrą.

Czterolatek został zabrany do szpitala w Romford, po czym przewieziono go do szpitala w centrum Londynu. Jego stan określa się jako ciężki, ale stabilny.

Detektyw inspektor David Cavanagh, który prowadzi dochodzenie powiedział, że chciałby porozmawiać z dwoma potencjalnymi świadkami.

Pierwszą z osób jest ,, kobieta, która zatrzymała swój samochód i udzieliła pierwszej pomocy oraz chciała nawet zabrać chłopca do szpitala zanim przyjechało pogotowie ratunkowe.”

Drugim potencjalnym świadkiem jest ,,młody ciemnoskóry mężczyzna, który pytał o stan dziecka na miejscu zdarzenia, jednakże odszedł, kiedy na miejsce dotarła policja.”

Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje proszone są o kontakt z Havering CID. Tel.: 01708 779197. Jeśli wolisz pozostać anonimowy, skontaktuj się z organizacją Crimestoppers, tel.: 0800 555 111.

źródło: Sky News, 16 listopada 2009 r.

Wybryki młodocianego gangu przed Tesco w Redditch
Więźniowie mogą dostać nawet do 100 dni ,,odpoczyn...
 
Poczekaj chwilę, ponieważ właśnie szykujemy kalendarz dla Ciebie

Najpopularniejsze Blogi

Redditch.pl
08 lipiec 2017
Wielka Brytania
Polska Ambasada RP w Wielkiej Brytanii wystosowała komunikat dotyczący kolejnego dyżuru konsularnego...
Redditch.pl
15 kwiecień 2017
Wielka Brytania
W momencie, kiedy Polska wstąpiła do Unii Europejskiej setki tysięcy Polaków przybyło na Wyspy. W ty...

Polub nas