Apteki i lekarze dostępni w czasie Świąt Wielkanocnych

Apteki i lekarze dostępni w czasie Świąt Wielkanocnych

Wiele osób jest zajętych w Wielkanoc, ale ważne jest, aby poświęcić trochę czasu by upewnić się, że jest się przygotowanym w przypadku choroby. W ten weekend niektóre usługi NHS włącznie z aptekami i GP zostaną zamknięte lub kończą godziny otwarcia szybciej niż zwykle. Taki stan rzeczy będzie trwał do wtorku 18 kwietnia 2017 roku, więc jest ważne, aby być dobrze zorganizowanym w trakcie wypadku lub choroby.

W przypadku drobnych problemów zdrowotnych takich jak kaszel czy przeziębienie, zalecamy, aby zostać w domu. Najlepszym lekarstwem okaże się odpoczynek oraz witaminy. Jeżeli potrzebujesz pomocy medycznej, dostępny będzie również bezpłatny numer 111, który jest czynny 24 godziny na dobę. W przypadku nagłego zagrożenia życia, do dyspozycji jest także numer 999 oraz oddział A&E w Szpitalu Redditch.

Placówka The Minor Injury Unit w Bromsgrove, jest również dostępna w przypadku niewielkich obrażeń, takich jak skaleczenia, zwichnięcia lub drobne oparzenia. Więcej informacji można znaleźć pod tym adresem. Apteki w Redditch i Bromsgrove będą miały różne godziny otwarcia, dlatego najlepiej zaczerpnąć dokładniejszych informacji pod tym adresem.

W najbliższy weekend (Wielki Piątek, 14 kwietnia 2017 oraz Poniedziałek Wielkanocny, 17 kwietnia 2017) otwarte będą dwie apteki w Redditch. Jedną z nich jest apteka Lloyds Pharmacy w Abbey Trading Estate, Alvechurch Highway, Redditch, B97 6RF, otwarta od 7.00 do 23.00 w Wielki Piątek, oraz od 9.00 do 19.00 w Poniedziałek Wielkanocny. Dostępna będzie także apteka w Tesco Extra, Coldfield Drive, Redditch, B98 7RU. Otwarta od 6.30 do 22.30 w Wielki Piątek i od 9.00 do 18.00 w Poniedziałek Wielkanocny. Apteki Lloyds i w Tesco, w niedzielę Wielkanocną będą zamknięte.

Diamond Bus jako pierwszy operator autobusowy w re...
Niemcy wprowadzą opłaty za przejazd na autostradac...

Podobne wpisy

 
Poczekaj chwilę, ponieważ właśnie szykujemy kalendarz dla Ciebie

Najpopularniejsze Blogi

Redditch.pl
08 lipiec 2017
Wielka Brytania
Polska Ambasada RP w Wielkiej Brytanii wystosowała komunikat dotyczący kolejnego dyżuru konsularnego...
Redditch.pl
15 kwiecień 2017
Wielka Brytania
W momencie, kiedy Polska wstąpiła do Unii Europejskiej setki tysięcy Polaków przybyło na Wyspy. W ty...

Polub nas