3-latek na prywatce z narkomanami

Matka wzięła swojego 3-letniego syna na całonocną prywatkę, gdzie nie stroniono od alkoholu i narkotyków. Karę więzienia zamieniono dla niej na coś bardziej okrutnego – odebrano jej dziecko.

Policjanci, którzy wezwani zostali w związku z chuligańskimi hałasami znaleźli Mary Brown leżącą w wymiocinach. Jej synek ,,kręcił się” między pijącymi do nieprzytomności i palącymi marihuanę biesiadnikami. W czasie awantury napadnięto na 22-letnią Brown. Alexia Zimber, oskarżycielka, powiedziała sądowi w Newcastle: ,,Nieruchomość  była w ruinie. Prawie nie było mebli. Wszyscy dorośli, z wyjątkiem Brown, byli pijani.”

,,Niektórzy z nich palili marihuanę. Wszystko to odbywało się w obecności jej dziecka.”

,,Policja przybyła ok. godz. 3:20 i znalazła go błąkającego się między ludźmi. Brown leżała strapiona w wejściu, z wymiocinami we włosach oraz na ubraniu.”

Brown, mieszkająca w Blyth, Northumberland powiedziała, że nie była pijana i nie brała narkotyków i to zostało przyjęte. Dziecko nie znajduje się już pod jej opieką. Przyznała się do znęcania się nad dzieckiem poprzez zaniedbanie.

Jednakże sędzia, pan Recorder Nolan, przyznał jej dwuletni dozór kuratora. Powiedział również: ,,Straciłaś syna. To jest coś, z czym będziesz musiała się zmagać do końca życia.”

,,To wyższa kara od tej, jaką może nałożyć jakikolwiek sąd.”

źródło: The Sun, 28 listopada 2009.

 

Gigantyczne podwyżki cen gazu ,,na kartę”
Przyjdź i spotkaj Św. Mikołaja w Arrow Valley Coun...
 
Poczekaj chwilę, ponieważ właśnie szykujemy kalendarz dla Ciebie

Najpopularniejsze Blogi

Redditch.pl
08 lipiec 2017
Wielka Brytania
Polska Ambasada RP w Wielkiej Brytanii wystosowała komunikat dotyczący kolejnego dyżuru konsularnego...
Redditch.pl
15 kwiecień 2017
Wielka Brytania
W momencie, kiedy Polska wstąpiła do Unii Europejskiej setki tysięcy Polaków przybyło na Wyspy. W ty...

Polub nas